kurumsal

Türkiye'nin ticaret ve demir çelik merkezi İstanbul'un kalbi Perşembe pazarından hayatına başlayan Yünsel Ticaret firmasının temelleri 1975 yılında atılmıştır.

Nihat Yünsel'in kurucusu olduğu firmamız demir çelik sektöründe faaliyet göstermekteydi. Zamanla gelişen teknolojileri müşterilerine hizmete dönüştürmeyi ilke edinen firmamız. Yassı sac kesim ve büküm işlerini hizmet kalemine eklemiştir. 2006 yılına gelindiğinde Lazer teknolojisiyle metali buluşturarak yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız "Sac İşleme" sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde Demirciler Sanayi Sitesinde yer alan firmamız 1500 m2 üzerinde kurulu olan üretim alanıyla, ağırlıklı olarak İstanbul olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından gelen üretim isteklerini alarak müşterilerine hizmet etmektedir.

CNC olarak Lazer Kesim, Abkant Büküm, Taşlama, Zımparalama, Gaz Altı Kaynakları, Boru ve Profil Kesimleri, Giyotin kesim, Montaj gibi sac işleme operasyonlarıyla ve her geçen gün genişleyen makine parkuruyla müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörlerin başlıcaları Otomotiv, Havacılık Sanayi, İnşaat ve dış cephe Elemanları, Sanayi ve İş Makineleri Parçaları, Dekoratif ürünler, Aksesuar İmalatı, Promosyon sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verilmektedir.

Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.

Yünsel Lazer